Przejdź do treści
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • wydarzenie już minęło.

Spotkanie „Kobieta w religiach świata”

31 marca 2020 @ 18:00 - 20:00

Spotkanie rozpocznie wykład prezentujący różne religie z punktu widzenia roli kobiety. Wygłosi go prof. Eugeniusz Sakowicz: religioznawca, profesor tytularny nauk teologicznych, kierownik Katedry Religiologii i Ekumenizmu w Instytucie Dialogu Kultury i Religii na Wydziale Teologicznym Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego, członek Komitetu Nauk Teologicznych Polskiej Akademii Nauk.

W spotkaniu wezmą też udział rabinka Małgorzata Kordowicz związana z Gminą Wyznaniową Żydowską w Warszawie i Ireneusz Mroczkowski – duchowny Kościoła rzymskokatolickiego, prałat, profesor nauk teologicznych, specjalista z zakresu teologii moralnej i etyki.

Wydarzenie organizowane jest przez Muzeum Żydów Mazowieckich, Instytut Turystyki Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa w Warszawie i Koło Studenckie „Ekspert” Szkoły Wyższej imienia Pawła Włodkowica w Płocku.

Szczegóły

Data:
31 marca 2020
Czas:
18:00 - 20:00
Kategorie Wydarzenie:
,
Witryna internetowa:
muzeumplock.eu

Miejsce

Muzeum Żydów Mazowieckich
ul. Kwiatka 7
Płock, Polska
+ Mapa Google
Telefon
24 364 86 96
Zobacz witrynę internetową Miejsce

Organizator

Muzeum Żydów Mazowieckich
Telefon
24 364 86 96
Zobacz witrynę internetową Organizator
Przejdź do treści