Przejdź do treści
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • wydarzenie już minęło.

Koncert Trio Jazzowe Marcina Maseckiego | Festiwal Themersonów 2021

22 października 2021 @ 19:00 - 21:00

UWAGA! ZMIANA TERMINU!

Koncert Trio Jazzowe Marcina Maseckiego z 19 marca 2021 r. zostaje przeniesiony na 22 października 2021 r. w ramach Festiwalu Themersonó.
ZAKUPIONE BILETY ZACHOWUJĄ SWOJĄ WAŻNOŚĆ!
Istnieje możliwość zwrotu zakupionych biletów. Osoby, które zakupiły bilety stacjonarnie mają możliwość ich zwrotu w naszej Bileterii.

W razie pytań prosimy o kontakt z Bileterią POKiS (tel. (24) 366 43 50, mail: bilety@pokis.pl).
*Koncert w ramach cyklu Kawiarnia Jazzowa.
Bilety w cenie 50 zł* dostępne są na bilety.pokis.pl oraz stacjonarnie w Bileterii POKiS (Jakubowskiego 10) w przedsprzedaży oraz 60 zł* w dniu koncertu.
*Jeżeli posiadasz Kartę Płocczanina możesz wybrać bilety w specjalnej cenie!
________
Korzenie jazzowe Maseckiego są melomanom dobrze znane. Jako brzdąc słuchał w kółko amerykańskich big bandów. Jak zaczął chodzić to się zakochał w ragtajmie. Jako nastolatek założył trio jazzowe (z Wojtkiem Pulcynem i Grzegorzem Grzybem) i potem grał jazz przez cztery lata w zespole Alchemik.
W ostatnich latach Marcin Masecki stopniowo wracał do jazzu, najpierw tworząc tradycyjny bigband, który niejeden dancing okraszył, a potem realizując dziecięce marzenie wykonywania ragtajmów. Stworzenie klasycznego tria było kwestią czasu. Ten czas właśnie następuje. Masecki dobiera swoich stałych towarzyszy – na perkusji Jerzy Rogiewicz i na kontrabasie Piotr Domagalski. Znają się na wylot. Jazz mają we krwi.

Szczegóły

Data:
22 października 2021
Czas:
19:00 - 21:00
Kategoria Wydarzenie:
Witryna internetowa:
https://www.facebook.com/events/1041504702977670

Miejsce

Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki im. Themersonów
Jakubowskiego 10
Płock, Polska
Zobacz witrynę internetową Miejsce

Organizator

Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki
Zobacz witrynę internetową Organizator
Przejdź do treści