Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Płock za pół ceny

25 września - 27 września

Do udziału w akcji zaprosiliśmy hotele, restauracje, kawiarnie, puby, sklepy, usługi, instytucje kulturalne i sportowe oraz miejsca rozrywki.

Płock za pół ceny ma na celu promocję miasta jako miejsca atrakcyjnego turystycznie, z bogatą ofertą kulturalno-rozrywkową, idealnego na weekendowy lub dłuższy pobyt a także zachęcenie gości z całej Polski do odwiedzenia Płocka także na początku września.
Celem akcji jest również integracja społeczności lokalnej i zachęcenie mieszkańców Płocka i okolic do korzystania z ciekawych propozycji przygotowanych w ramach akcji: degustacji w restauracjach i kawiarniach, spędzenia miło czasu z całą rodziną na rozrywkach oferowanych przez punkty uczestniczące w akcji lub odwiedzenia do tej pory nieznanych miejsc w na terenie Płocka i okolic.

Akcja „Płock za pół ceny” będzie trwać 25-27 września 2020 r. w godzinach otwarcia obiektów biorących udział w akcji (chyba że zostanie to wyraźnie zaznaczone inaczej). Partnerskie punkty akcji będą oznaczone specjalnymi plakatami – z łatwością znajdziesz je na mapie Płocka.

Punkty biorące udział w akcji oferują wybrane towary/produkty/usługi/dania z rabatem -50%.

Polub „Płock za pół ceny” na Facebooku i bądź na bieżąco ze wszystkimi informacjami o akcji!

Dołącz do nas na facebooku:

https://www.facebook.com/plockzapolceny/

Szczegóły

Start:
25 września
Koniec:
27 września
Wydarzenie Categories:
,
Strona internetowa:
plockzapolceny.pl

Miejsce

Płock