Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Kwiat Jabłoni-koncert | Festiwal Themersonów

24 października 2019 @ 19:00 - 21:00

PLN40

Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki im. Themersonów zaprasza na koncert zespołu Kwiat Jabłoni, który odbędzie się w ramach 10. Festiwal Themersonów 2019_______ dnia 24.10.2019 (czwartek) w sali POKiS.

Kwiat Jabłoni to bratersko-siostrzany duet folkowy. W ich repertuarze dominują polskie, autorskie piosenki o intrygujących tekstach i porywającej warstwie muzycznej łączącej akustyczne instrumenty z elektroniką. Pomysł na nietypowe zestawienie mandoliny z fortepianem i dwoma wokalami został zaczerpnięty z nowego projektu amerykańskich muzyków: Brada Mehldau’a i Chrisa Thile. Do tego Kasia i Jacek dołączają elektroniczną perkusję tworząc wyjątkową, świeżą i nowoczesną mieszankę brzmień.

Rodzeństwo Sienkiewiczów śpiewa o życiu chwilą, próbach cieszenia się tym, co mamy, o ucieczce od konsumpcjonizmu i świata przesyconego pogonią za sukcesem, skłaniają słuchaczy do namysłu i nie pozostawiają obojętnym. „Niemożliwe” to album głęboko poruszający zarówno słowami, jak i muzyką. Jeszcze zanim wydali debiutancką płytę osiągnęli spory sukces wyprzedając połowę koncertów podczas jesiennej trasy, a ich singiel „Dziś późno pójdę spać” został odtworzony ponad 8 milionów razy w serwisie YouTube.

Cena biletu: 40 zł (w dniu koncertu 50 zł). Bilety można kupić w Bileterii POKiS (ul. Jakubowskiego 10, Płock) oraz na bilety.pokis.pl.

Szczegóły

Data:
24 października 2019
Czas:
19:00 - 21:00
Koszt:
PLN40
Wydarzenie Categories:
, ,
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/2601694396560861/

Miejsce

Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki im. Themersonów
Jakubowskiego 10
Płock, Polska
Strona internetowa:
www.pokis.pl

Organizator

Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki
Strona internetowa:
www.pokis.pl