Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Koncert Brodacze Live Act / KAMP! | naPowietrzACZ Kultury

4 lipca @ 18:00 - 21:00

Darmowy

Wasze tegoroczne wakacyjne plany zostały odwołane, a głód koncertów nie daje Wam spokoju? Mamy na to rozwiązanie! Wracamy do Was i zapraszamy serdecznie na koncerty zespołów Brodacze Live Act oraz KAMP! w ramach cyklu „naPowietrzACZ KULTURY”.

4 lipca o godz. 18 na terenie przy budynku POKiS (Jakubowskiego 10) będziecie mieć okazję posłuchać fantazyjnych dźwięków muzyki elektronicznej dwóch wyjątkowych zespołów.

UWAGA! Dla wszystkich wybierających się na NaPowietrzACZ KULTURY, przedstawiamy najważniejsze zasady bezpieczeństwa:

– Aby wejść na teren imprezy trzeba mieć ze sobą wydrukowaną i
wypełnioną kartę uczestnika dostępną tutaj:
http://pokis.pl/covid-19/.

– Przed wejściem należy się poddać bezdotykowemu mierzeniu
temperatury.

– Na terenie imprezy, w kolejkach do toalety lub stoiska należy
zachować bezpieczny dystans minimum 2m.

– Każdy uczestnik powinien mieć zakryte usta oraz nos.

– Wchodzić do budynku POKiS można wyłącznie w celu skorzystania z toalety.

– Na terenie imprezy jednocześnie może przebywać maksymalnie 150 osób. Kolejne osoby na wejście będą musiały poczekać, aż odpowiednia ilość ludzi opuści teren.

Udział w imprezie jest bezpłatny.

Podczas koncertu będzie można skorzystać ze strefy gastronomicznej działającej na terenie imprezy.

______

NaPowietrzACZ to cykliczne wydarzenia, które odbędą się na naszym terenie przy Jakubowskiego 10. Począwszy od 4 i 5 lipca, co dwa tygodnie będziemy się spotykać z twórcami kultury, wspólnie oglądać filmy, tańczyć i brać udział w koncertach. Dzieci będą mogły skorzystać z warsztatów plastycznych, plenerowego kina i szeregu atrakcji, które przygotowaliśmy.

Brodacze Live Act to pochodzący z Poznania młody zespół, który tworzy muzykę będącą mieszanką autorskich bitów z żywym wykorzystaniem instrumentów takich jak gitary, syntezatory, flażolety i wokale. Dodatkowej przestrzeni dodaje również żywy dubmaster, czyli przepuszczanie poszczególnych instrumentów przez rozmaite efekty. 27 października 2018 roku Brodacze wydali debiutancki album, #beardoelectro masterowany w legendarnym londyńskim ABBEY ROAD STUDIOS. Promują wydawnictwo, koncertując między innymi z Lao Che.

KAMP! to jeden z najważniejszych polskich zespołów elektronicznych, który swoją karierę rozpoczął niemal 10 lat temu. Od początku tworzą go producenci: Michał Słodowy, Radek Krzyżanowski oraz Tomek Szpaderski, odpowiedzialny również za wokal. 22 października wydali swój pierwszy album z występem Live. Zadebiutowali w 2009 roku EP THALES ONE. Pierwsze zagraniczne wydawnictwo pojawiło się w 2011 roku w portugalskim Discotexas. Singiel CAIRO stał się komercyjnym przełomem, który doprowadził do debiutanckiego albumu KAMP!, wydanego przez ich własny label Brennnessel. Dream-popowe melodie doskonale zgrane na płycie z house’owymi utworami zagwarantowały sprzedaż przekraczającą 10,000 sztuk oraz wielkie zainteresowanie ze strony klubów i festiwali, od Szanghaju, przez London i Pragę, po Los Angeles.

Dołączajcie do wydarzenia, włączcie powiadomienia i oczekujcie
kolejnych informacji!

Szczegóły

Data:
4 lipca
Czas:
18:00 - 21:00
Koszt:
Darmowy
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/1166054903742977/

Miejsce

Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki im. Themersonów
Jakubowskiego 10
Płock, Polska
Strona internetowa:
www.pokis.pl

Organizator

Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki
Strona internetowa:
www.pokis.pl