Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Gramy dla Walecznej Zosi | Paweł Wójcik & Tomasz Sarniak – koncert

26 września @ 19:00 - 21:00

Dnia 26.09.2020 o godzinie 19:00 wraz z Prezydentem Miasta Płocka Andrzejem Nowakowskim zapraszamy Was serdecznie na koncert charytatywny dla Walecznej Zosi.
W sali koncertowej POKiS (Jakubowskiego 10) zagra dla Was duet Paweł Wójcik & Tomasz Sarniak. Artyści również przyłączają się do akcji i za swój występ nie pobierają wynagrodzenia.
Jak zdobyć bilety na koncert? To bardzo proste!
Wystarczy kliknąć w link zbiórki Zosi na siepomaga: https://www.siepomaga.pl/waleczna-zosia i wpłacić minimum 60zł tytułem „Koncert POKiS – Imię i Nazwisko ”.
Jedna cegiełka/bilet wstępu to minimum 60 zł.
Im wyższa kwota tym szybciej wspólnie z Zosią dobiegniemy po najdroższy lek świata.
Po dokonaniu wpłaty prosimy o przesłanie potwierdzenia na nasz adres mailowy: bilety@pokis.pl wraz z dopisaniem ilości cegiełek.
Cegiełki kupicie przez internet do dnia 24.09.2020, a pozostała ich część będzie dostępna do nabycia przy wejściu na koncert.
______
Malutka Zosia choruje na SMA, które chce odebrać jej życie zanim zdąży postawić pierwszy krok. Zegar tyka, a rodzice marzą tylko o jednym: zdobyciu najdroższego leku świata, który pomoże powstrzymać wyniszczającą chorobę. Liczy się każda chwila, dlatego dalej walczymy razem z Zosią.
W POKiSie zagrają dla Zosi Paweł Wójcik oraz Tomasz Sarniak. Paweł Wójcik to wrażliwy twardziel z gitarą. Ciałem z Płocka, duchem z Suwalszczyzny. Śpiewa autorskie piosenki pełne refleksji i niebanalnego humoru. Najczęściej występuje w towarzystwie pianisty-akompaniatora Tomasza Sarniaka, który „czarno na białym” potęguje emocje i wydobywa w jego piosenek ledwie uchwytne nastroje. Ci znani płockiej publiczności artyści na pewno pozwolą na chwilę zadumy i niezapomniane, muzyczne uniesienia.
UWAGA! Zachęcamy do zabrania ze sobą portfeli pełnych gotówki, ponieważ podczas koncertu odbędzie się licytacja wielu wyjątkowych przedmiotów przekazanych przez darczyńców dobrego serca.
Wszystkie uzbierane pieniądze z licytacji zostaną przekazane na zbiórkę potrzebującej Zosi.
Choć to tylko kropla w morzu potrzeb, liczymy na Was. Razem zawalczmy o życie Zosi.
#biegniemyzZosią