Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Samotni Ludzie | Koncert Pamięci Stanisława Staszewskiego 20 / 20 Nowy termin!

16 października @ 18:00 - 19:00

30PLN – 40PLN

UWAGA! ZMIANA TERMINU! W związku z z epidemią koronawirusa koncert Samotni Ludzie zostaje przeniesiony z 28 marca 2020 r. na 16 października 2020 r.

BILETY ZAKUPIONE ZACHOWUJĄ SWOJĄ WAŻNOŚĆ!
Istnieje możliwość zwrotu zakupionych biletów. Zwrot biletów kupionych stacjonarnie będzie możliwy po wznowieniu działalności POKiS (po odwołaniu stanu zagrożenia epidemicznego). W przypadku chęci zwrotu biletów kupionych online prosimy o kontakt z Bileterią POKiS (tel. (24) 366 43 50, bilety@pokis.pl).

Sprzedaż biletów będzie wkrótce wznowiona. Cena biletu nie ulega zmianie 30 zł (w przedsprzedaży w bileterii POKiS oraz na bilety.pokis.pl), 40 zł w dniu koncertu (w Domu Darmstadt). Bilety będzie można kupić w Bileterii POKiS oraz na bilety.pokis.pl po wznowieniu działalności POKiS (odwołaniu stanu zagrożenia epidemicznego).

______

Zapraszamy do Domu Darmstadt na koncert pamięci Stanisława Staszewskiego „Samotni ludzie” w wykonaniu Przemysława Lembicza (śpiew, gitara) i Marcina Żmudy (fortepian, śpiew).

Cena biletu: 30 zł (w przedsprzedaży w bileterii POKiS), 40 zł (w dniu koncertu w Domu Darmstadt).

Stanisław Staszewski to twórca nierozerwalnie związany z Płockiem – to tu powstały takie utwory jak „Celina” czy „Inżynierowie z Petrobudowy”. Jego piosenki zabrzmią w aranżacji na gitarę klasyczną i fortepian – co z pewnością pozwoli lepiej wsłuchać się w Słowa, które chce nam przekazać poeta.

Przemysław Lembicz i Marcin Żmuda to założyciele poznańskiego Kwartetu ProForma, jedynego pięcioosobowego kwartetu w Polsce, a być może na świecie, specjalizującego się w piosence autorskiej i poetyckiej, a od niedawna znanego także ze współpracy z Kazikiem Staszewskim. Tym razem – koncert wyjątkowy, muzycy, jak kiedyś – w duecie, sięgają do swoich najwcześniejszych inspiracji.

Szczegóły

Data:
16 października
Czas:
18:00 - 19:00
Koszt:
30PLN – 40PLN
Wydarzenie Category:

Miejsce

Dom Darmstadt
Stary Rynek 8
Płock, Polska
Strona internetowa:
www.pokis.pl

Organizator

Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki
Strona internetowa:
www.pokis.pl